Hör av dig till oss

Fraktus är logistikföretaget som är länken till rätt mix av olika transportbolag. Med passion för logistik och affärsutveckling så är vi inget vanligt transportföretag.

Vilken frakt/logistik-lösning skulle förenkla ditt arbete och ge ert företag möjlighet att växa? Testa oss! Vi vill väldigt gärna få chansen att visa hur vi kan hjälpa er.

employee_anders-norell_280px

Anders Norell

Kund & IT-ansvarig (grundare/ägare)

anders@fraktus.se
070-760 44 35

employee_mattias-nordlof_280px

Mattias Nordlöf

Leverantörsansvarig (grundare/ägare)

mattias@fraktus.se
073-628 32 63

hakan_web_2_280

Håkan Hagström

Säljare

hakan@fraktus.se
076-349 15 33

employee_jimmy-lundquist_280px

Jimmy Lundquist

Säljare

jimmy@fraktus.se
076-339 56 91

peter_web_280

Peter Wemming

Kundserviceansvarig

peter@fraktus.se
072-327 58 20

employee_orhan-tanimak_280px

Orhan Tanimak

Kundservice

orhan@fraktus.se
076-339 61 60

camila_web_280

Camila Rodriguez

Kundservice

camila@fraktus.se
072-327 57 22

hakan_web_2_280

Emelie Silfvernagel

Kundservice

emelie@fraktus.se
076-398 23 26

James

Håkan Ölmez

Kundservice

hakan.olmez@fraktus.se
076-326 63 53

James

Isabelle Håkansson

Kundservice

isabelle@fraktus.se
076-326 63 54

James

James Brocka

Kundservice och special LTL/FTL

james@fraktus.se
072-327 58 29

camila_web_280

Sinnica Almgren

Ekonomi och tullfrågor

sinnica@fraktus.se
ekonomi@fraktus.se
076-195 04 74

Kontakta oss eller fyll i formuläret för offert!

1Vad?
2Var?
3Vem?

Bli kund och börja boka frakt. Fyll i formuläret eller ring 08-515 143 10 så hjälper vi dig! Vi tar fram bra transportalternativ som du själv bokar enkelt och tryggt med ramavtal.Nästa ›

‹ FöregåendeNästa ›